• Hviezdoslavov Kubín (obvodné kolo)

• Dňa 20.2.2023 sa naša škola zúčastnila obvodného kola súťaže Hviezdoslavov Kubín v priestoroch Galérie Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne.

Do okresného kola 69. ročníka celoštátnej súťažez našej školy postupujú žiačky: Olívia Hlucháňová (9. C),Stela Bystrická (4. B). Súťažiace: Ester Zboranová (3. miesto), Stela Bystrická (1. miesto), Júlia Moniaková (2. miesto), Lucia Lehocká a Olívia Hlucháňová (1. miesto).

• Hviezdoslavov Kubín (1. stupeň, šk. kolo)

• Dňa 30.1.2023 sa na I. stupni našej školy uskutočnilo školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín. Súťažilo sa v dvoch kategóriách – poézia a próza. Súťaže sa zúčastnilo 30 žiakov. Porota mala ťažkú úlohu vybrať tých najlepších. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazom gratulujeme.

poézia
            1. Ester Zboranová 3. B