• Záverečná akcia v ŠKD

• Keďže nám koronavírus narušil viaceré podujatia v ŠKD, tá koncoročná akcia predsa len bola. Záhradná slávnosť a Jarmok spolu. 2 v 1.
            Pani vychovávateľky pripravili, deti sa zabavili, súťažili, niektoré aj nabehali, občerstvili aj „nakúpili“.
            Aj počasie sa zľutovalo, takže akcia na jednotku!

• Detská osobnosť

• V utorok 23. júna  sa v Sobášnej sieni MÚ uskutočnilo slávnostné odovzdávanie cien Detská osobnosť mesta Trenčín 2020. Medzi ocenenými žiakmi trenčianskych základných škôl boli odmenení aj naši žiaci.
            V kategórii„Najlepšia detská krasokorčuliarka získala ocenenie Ella Drličková z III. A.
            Medzi športovými kolektívami boli ako jediní ocenení žiaci športovej hokejovej triedy IX. E. Oceneným žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

• Our flowers

• Počas dištančného vzdelávania sa žiaci zo VI. A a VI. C učili stupňovať prídavné mená. Vyrobili si kvet, na jeho lupene napísali pozitívne vlastnosti, ktoré ich charakterizujú. Následne prídavné mená vystupňovali a na online hodine v diskusii odhalili gramatické chyby. Well done :)

• Zblízka

• Naše okolie sa stalo zdrojom inšpirácie pre žiakov 6. ročníka. Obuli si túlavé topánky, vzali telefón a cvak.... V rámci VYV usilovne pracujú na téme Zblízka. Ich fotografie sa tešia veľkej obľube :)