• Grafická partitúra

• Nie je nič krajšie, ako keď sa spojí výtvarné umenie s hudobným a vznikne originálny záznam umelcovho vnímania sveta. O toto sa pokúsili kreatívne deti z V. A. Spoločne na diaľku tvorili grafickú partitúru. Hudbu možno zapísať rôznym spôsobom alebo ju možno nakresliť. Niekedy sa podľa kresby dá zahrať skladba a niekedy nie.

• Umenie Trenčína

• Žiaci VII. A sa pokúsili nájsť zákutia Trenčína a prezentovať ich tak,  ako ich (možno) nepoznáme :)

• 3 strany z časopisu

• Pri príležitosti osláv 50. výročia založenia školy (2015) bolo vydané mimoriadne číslo magazínu Sedmička. Objavili sa z neho 3 zaujímavé strany...

• Portréty mamičiek

• Výstava portrétov mamičiek na plote ŠKD pri príležitosti Dňa matiek.

• Sme doma

• Koronavírus spôsobil, že teraz nechodíme do školy. Takto trávime čas.

• Ferebné retro 01

• Futbalový zápas (26. jún 2003)