• ŠKD: Playback show (finále)

• Všetci určite poznáte Adelu Vinczeovú a Chart show.

Tak niečo podobné sa uskutočnilo v našom ŠKD.

Populárne slovenské a české pesničky z rôznych období:

štvrtáci – r. 1980 – 1990

tretiaci -  r. 1990 – 2000

druháci-  r. 2000 – 2010

prváci  -  r. 2010 – 2019

Klubáci boli perfektne pripravení, výkony boli úžasné.

Odprezentovali Kristínu, Simu Martausovú, Mira Jaroša, Hanu Zagorovú, Kamélie, Lucku Vondráčkovú, Tublatanku a iných.

Zo základných kôl postúpilo do výberových (ročníkových) takmer  200 detí. Z tých vybrala porota, zložená z učiteľov 2.stupňa našej školy, najšikovnejších do finále. Tam boli ešte dokonalejší. Potvrdila to aj porota s profesionálnymi umelcami.

Takže možno o pár rokov niektoré z našich detí uvidíme v televízii, či na nejakom festivale. Len tak ďalej!

• ŠKD: Moja bábika

• Tri desiatky budúcich mamičiek a jeden „tatino“ sa zúčastnili tohtoročného finále v súťaži Moja bábika.

Úlohou účinkujúcich bolo, ako obyčajne, prebalenie bábiky, porozprávanie o nej, zodpovedanie na otázku od poroty a zaspievanie uspávanky.

Všetci všetko splnili. Boli výborní. Takmer všetko vedeli. Perfektne reagovali aj na doplňujúce otázky, ktoré im kládla vedúca poroty pani Alena Múdra.

A kto bol najlepší a kto vyhral?

V Š E T C I  !    BLAHOŽELÁME!

• ŠKD: Múzeum hokeja

• Trenčín – mesto hokeja!

Sedmička – škola hokeja!

ŠKD Sedmička – fanúšikovia hokeja!

Hokejové múzeum je úžasné. 350 našich detí tam uvidelo veľké množstvo najrôznejších hokejových exponátov a všetko s úžasnou históriou, o ktorej nám porozprával na slovo vzatý a zanietený ujo Milan Čecho.

Videli sme tam korčuľu amerických indiánov spred 1400 až 1700 r., ďalej veľa dresov, prilby, hokejky superhviezd minulých (Wayne Gretzky, Vladislav Tretiak, Vladimír Dzurila, Viačeslav Fetisov), ale aj úspešných súčasných hokejistov, z ktorých niektorí chodili na našu školu aj do ŠKD.