• ŠKD: prvá pomoc

• Pán Juraj Oravec prišiel opäť medzi  pani vychovávateľky do ŠKD, kde si spolu zopakovali základy prvej pomoci. Dúfajme, že ju v práci nebudú musieť nikdy použiť.

• ŠKD: povzbudzovali sme juniorov

• Keďže sa III.časť play-off extraligy juniorov v hokeji  hrala o 13.00 hod. na zimnom štadióne Pavla Demitra, prišli klubáci povzbudiť našich hokejistov, ktorí zápolili proti rovesníkom z Košíc.

Dobre, že sme prišli, možno by inak prehrali. Ale naše mohutné povzbudzovanie tak zaskočilo súpera, že sme sa všetci tešili z víťazného výsledku 2:1 pre našich.

fotogaléria

• Hádzaná (semifinále, obvodné kolo)

• V stredu 4. marca sa v telocvični ZŠ  Soblahov uskutočnilo semifinále obvodného kola v hádzanej žiakov. Naši žiaci obsadili 1. miesto a postúpili do finále okresu.
            Školu reprezentovali: Pastorák, Kukuča, Husár, Fabuš, Okuliar, Dušák, Jankula, Haščák, Drieň, Jakubec, Ďurina.
            Chlapcom za vzornú reprezentáciu ďakujeme.

Výsledky nášho timu:

3. Ema Juráková VII. B

fotogaléria 1/2   fotogaléria 2/2

• Karneval ŠKD

• Polročné prázdniny boli dňom športovania, oddychu a u nás v ŠKD - dňom zábavy . Opäť bol karneval.
            Začal rozprávkou O červenej čiapočke, ktorú pripravili tety vychovávateľky.
            Po nej viac ako 100 zaujímavých  masiek sa začali predstavovať po oddeleniach, medzitým  tancovali, vyhrávali pekné a bohaté ceny z tomboly, ktorú pripravili naši rodičia. Za to im ešte raz veľmi pekne ďakujeme!
            Nechýbalo ani vyhodnotenie zaujímavých masiek a detská volenka, pri ktorej si „zakrepčili“ aj trpezliví rodičia.

• LVVK Skalka pri Kremnici

• V dňoch 18.1. - 23.1.2015,  absolvovali žiaci ôsmych ročníkov Lyžiarsky kurz, v stredisku Skalka pri Kremnici.
            Žiaci prežili krásnych 6 dní v nádhernej scenérii Kremnických vrchoch, vo výbornom lyžiarskom stredisku. Okrem výuky lyžovania, žiaci navštívili aj Relax centrum, kde sa mohli do sýtosti všantiť, či už vo welness centre, telocvični, zahrali si squash a aj bowling. Tradične Lyžiarsky kurz vyvrcholil pretekmi v slalome a večerným karnevalom. Deti ale aj učitelia si odniesli domov nezabudnuteľné zážitky.
        • Zápis budúcich prvákov do ZŠ a ŠKD

• Ani sme sa nenazdali a už sa na našej škole opäť uskutočnil zápis detí do prvého ročníka. Zvedavé, ale usmievavé deti preukázali šikovnosť a zručnosť pred pani učiteľkami a vychovávateľkami ŠKD. A tak sa už všetci tešia, že prejdú bránami našej školy 2. septembra v školskom roku 2015/2016.

fotogaléria

• Zápis prvákov (19. - 21. január 2015)

• Riaditeľstvo ZŠ Hodžova 37 Trenčín oznamuje, že zápis detí do 1. ročníka školy sa uskutoční v dňoch 19. – 21. januára 2015 v čase od 13.30 hod. do 17.30 hod. v budove I. stupňa ZŠ (vchod od nákupného strediska Rozkvet).

Na zápise je nutná osobná účasť dieťaťa. Rodič je povinný predložiť rodný list dieťaťa a svoj občiansky preukaz.

Doporučujeme rodičom priniesť na zápis financie (13 eur) na zakúpenie súboru zošitov k šlabikáru a pracovných zošitov k ďalším predmetom.

Riaditeľstvo školy odporúča, aby sa zápisu zúčastnili obidvaja rodičia.

Ak sa nemôžete zo závažných dôvodov zúčastniť zápisu v uvedenom termíne, môžete si dohodnúť náhradný termín u zástupkyne riaditeľa školy Mgr. A. Múdrej (kontakt: 0902 911 281).

Zároveň bude prebiehať zápis do Školského klubu detí, ktorého prevádzka bude v čase:
            pred vyučovaním: 6,00 – 7,45 hod.
            po vyučovaní: do 17,00 hod. + rôzne krúžky ŠKD

Dotazník k zápisu dieťaťa do 1. ročníka v šk. roku 2015/2016: Zapis_prvakov_2015-2016.doc

• Pytagoriáda (školské kolo)

• 5. ročník

4. Bičanovská Vladimíra
                Fait Martin

• Vianočná besiedka ŠKD

• ... nechýbala ani tento rok. 310 účinkujúcich klubákov, kreatívne vychovávateľky, rodičia  ochotní pomôcť, zaplnené hľadisko, vianočná atmosféra, spokojnosť všetkých.  Takto to bolo v nedeľu 14.decembra v ODA.

• Tradičný školský ples

• Vážení rodičia,

dňa 30.1.2015 (piatok) o 19,30 hod. sa uskutoční  tradičný školský ples v priestoroch našich školských jedální, na ktorý Vás srdečne pozývame. Cena lístka pre 1 osobu je 25 EUR.

V cene lístka je večera, dezert, káva, víno, minerálka a polnočné rauty. Vstupenka je taktiež zlosovateľná tombole.

Lístky je možné objednať aj pre Vašich ďalších rodinných príslušníkov a priateľov u pani Margetincovej.  (tel.: 032 /74 355 37).

Ak máte  možnosť podporiť ples vecne alebo finančne, prosíme kontaktujte p. Margetincovú.

Ďakujeme a tešíme sa na Vašu účasť

• Stolný tenis (okresné kolo)

• Dňa 18.11.2014, sa na ZŠ Kubrá uskutočnilo okresné kolo stolného tenisu družstiev v kategórii chlapci a dievčatá, kde naše žiačky Terézia Matúšková, Katarína Pokorná, Bibiana Blažejová a Zuzana Slivková obsadili 3. miesto.